Tifozeritë e Lyon dhe PSG përplasen me njëra-tjetrën para ndeshjes finale të Kupës, autostrada pranë Lille merr flakë (VIDEO)

Tifozeritë e Lyon dhe PSG përplasen me njëra-tjetrën para ndeshjes finale të Kupës, autostrada pranë Lille merr flakë (VIDEO)

Sherri i tifozerive Lyon-PSG

Lyon dhe Paris Saint Germain do të ndeshen sot në mbrëmje për finalen e Kupës së Francës. Por para ndeshjes tifozeritë e dy skuadrave janë ndeshur me njëra-tjetrën në autostradë pranë qytetit të Lille.

Autobusët e dy tifozerive u takuan në një stacion pagese në autostradë. Më pas ata kanë dalë nga autobusët duke gjuajtur me gurë dhe flakadanë ndaj njëri-tjetrit.

Siç duket edhe nga pamjet e hedhura në internet një pjesë e autostradës është në flakë.

Për momentin nuk flitet për shtyrje të ndeshjes, megjithëse ka pasur zëra për të mos u luajtur sonte.

 

G.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Të shtëna me armë zjarri në në Tale të Lezhës, një i plagosur! Policia në kërkim të autorit

Të shtëna me armë zjarri në në Tale të Lezhës, një i plagosur! Policia në kërkim të autorit