Tifozët holandezë sulmojnë autobusin me tifozët e Romës, shoqërohen nga policia (VIDEO)

Tifozët holandezë po përplasen me policinë në disa zona të Tiranës. Report Tv sjell video nga zona e ’21 dhjetorit’ pranë Inxhinierisë, ku tifozët holandezë kanë sulmuar një autobus me tifozët italianë. Policia ka ndërhyrë menjëherë dhe ka shoqëruar disa tifozë të Feyenoord. 


Lajmi kryesor:

Huliganët holandezë e italianë përplasen me policinë rrugëve të Tiranës, 10 policë e 4 tifozë të plagosur! Dëbohen nga Shqipëria disa prej tyre! Në terren policia e FNSH, situata vihet në kontroll (VIDEO)


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A i përballoni dot pushimet e verës me rritjen e çmimeve?×

Lajmi i fundit

John

Sot i vendosën eksploziv në garazhin e hotelit në Sarandë, historia përsëritet për drejtorin e FSDKSH- së! Një vit më parë tritol në tarracë