Tifozët të irrituar për eliminimin e Brazilit, sulmojnë futbollistët/ VIDEO

Tifozët brazilianë sulmojnë autobusin

Tifozët brazilianë nuk e kanë pritur mirë eliminimin e Brazilit nga Kupa e Botës.

Ata kanë pritur autobusin e futbollistëve të cilët po ktheheshin në vendlindje dhe e kanë gjuajtur me vezë dhe sende të forta.

Ngjarja ka krijuar panik te futbollistët të cilët nuk e prisnin këtë reagim nga ana e tifozëve.

(Tifozët brazilianë sulmojnë autobusin me futbollistë)

  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket i drejtë ndëshkimi deri në 15 vite burg për ata që thyejnë karantinën?

Komento