Tifozi i vogël rrëzohet dhe lëndon hundën për të takuar Salah

Tifozi i vogël rrëzohet dhe lëndon hundën për të takuar Salah

BRITANI- Tifozët gjithmonë kanë bërë gjithcka për të takuar idhujt e tyre. Në vëmendje të mediave është bërë një djalë i vogël, që lëndoi hundën gjatë vrapimit për të takuar Mohamed Salah. Salah ka luajtuar së fundmi në ndeshjen që hapi sezonin e Liverpool, duke fituar kundër Norwich me rezultatin 4-1.

Në momentin kur futbollisti ka dalë nga stadiumi për t’u larguar me makinën e tij, dy vëllezër tifozë të tij e kanë ndjekur me vrap yllin e futbollit. Më i vogli, gjatë vrapit të shpejtë për të arritur Salah, është penguar dhe dëmtoi hundën. Por nuk e humbi rastin dhe me hundë të gjakosur, tifozi i vogël arriti të bëjë një foto me idhullin e tij. Më pas futbollisti i ndau këto foto edh me ndjekësit e tij në rrjetet sociale, duke treguar shembullin e vogëlushit.

//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Joe Biden tërhiqet nga gara presidenciale në SHBA, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

‘Askush mos kaloj vijën e bardhë! Merrem unë me ta’, momenti kur drejtori i policisë së Korçës përplaset me fermerët protestues në Maliq

‘Askush mos kaloj vijën e bardhë! Merrem unë me ta’, momenti kur drejtori i policisë së Korçës përplaset me fermerët protestues në Maliq