Tirana barazon derbin me penallti, Partizani me një lojtar më pak (VIDEO)

Partizani e nisi derbin me gol, pasi William shënoi në minutën e 2, por avantazhi zgjati shumë pak, pasi Tirana barazoi në minutën e 16 me penalltinë, që ktheu në gol Batha, ndërsa Bitri që shkaktoi faullin doli me karton te kuq. 

 


Lajmi kryesor:

Derbi i çmendur! Tirana përmbys Partizanin dhe e shkatërron 5-1! Spektakël në tribuna (VIDEO)


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është e mjaftueshme rritja vjetore e pensioneve prej 5 për qind ashtu siç premtohet në programin e Rama 3?×

Lajmi i fundit

John

Gjyqi i Salih Mustafës në Hagë, dëshmitari i parë: I akuzuari ka qenë njeriu kryesor, m'u prezantua si pjesëtar i UÇK