Tirana vishet me 'fytyrën' e festave/ Veliaj: Prisni, sapo kemi filluar

TIRANE- Tirana ka marrë një fytyrë të re përgjatë ditëve të fundit dhe tashmë është gati për të pritur festat e fundvitit. Sheshi Skëndërbej është veshur nga dritat  e festës, ndërsa numri 2020 i kujton të gjithëve se jemi në prag të ndërrimit të viteve.

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka postuar edhe disa foto nga atmosfera festive ndërsa paralajmëron se ka akoma surpriza.

"Festat e fundvitit po afrojnë! Tirana ka nisur zbukurimet e dekoret me surpriza të reja për 2020. Prisni - prisni!  Vetëm sapo kemi filluar...", shkruan Veliaj.

/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mund të arrihet konsensus tri palësh për hapjen e listave?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Covid, rritet numri i rasteve të reja të infeksionit në Slloveni