FOTOT/ Tirana ‘vishet’ kuqezi, flamuj që valëviten nëpër ballkone dhe zbukurime që stolisin kryeqytetin, zbuloni fotografitë më të veçanta

FOTOT/ Tirana ‘vishet’ kuqezi, flamuj që valëviten nëpër ballkone dhe zbukurime që stolisin kryeqytetin, zbuloni fotografitë më të veçanta

Flamuj kuqezi

Kuqezi është “veshur” kryeqyteti për të pritur me atmosferë edhe këtë vit pavarësisht motit të zymtë Festat e Nëntorit.

Më shumë flamuj se cdo vit tjetër janë parë të valëviten në ballkonet e shtëpive të Tiranës, ndërsa nuk kanë munguar as zbukurimet e shumta të Bashkisë.

J.GJ./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Humbja me Italinë në Euro 2024, Sylvinho: I kënaqur me paraqitjen, por jo me rezultatin! Falenderoj tifozerinë kuqezi

Humbja me Italinë në Euro 2024, Sylvinho: I kënaqur me paraqitjen, por jo me rezultatin! Falenderoj tifozerinë kuqezi