Tiranë, flakët përfshijnë një pallat tek '21 dhjetori', evakuohen banorët (VIDEO)

TIRANE- Një zjarr ka rënë në katin e katërt të një pallati 5-katësh afër zonës së ‘21 Dhjetori'. Zjarrfikësit kanë bërë të mundur evakuuimin e banorëve dhe po vijojnë me shuarjen e flakëve.

Nuk dihen shkaqet e rënies së zjarrit, ndërkaq burime për Report Tv bëjnë me dije se deri tani nuk ka persona të lënduar. 

//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Aksidentet përgjakin rrugët, 73 ngjarje me 15 viktima në 13 ditë. A ka ardhur koha e hartimit të një strategjie nga specialistët për reduktimin e numrit të aksidenteve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Hidhen me këmbë e me duar, kërcimi epik i dy mjekeve kur shërohet pacienti i fundit me COVID