Shpërthen bombola e gazit, në luftë me flakët digjet rëndë 62-vjeçari në Vuan e Dejës

Foto ilustruese

VAU I DEJËS-Një 62-vjeçar ka pësuar djegie të rëndë dhe është transportuar në Tiranë në gjendje të rëndë për jetën, pasi i shpërtheu në flakë bombola e gazit.

Sipas policisë mbrëmjen e sotme rreth orës 20:30 në fshatin Stajke nga pakujdesia ka marrë flakë bombola e gazit në banesën e 62-vjeçarit.

Në përpjekje për të shuar zjarrin 62-vjeçari me inicialet F.L. ka pësuar djegie të rënda dhe është transportuar për mjekim më të specializuar në Spitalin e Traumës në Tiranë.

d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e përballon ekonomia shqiptare një karantinë të dytë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Sot shi, por mësoni se si do të jetë moti për ditën e nesërme