Tiranë, grabitet nën kërcënimin
e armëve kazinoja në Laprakë

Tiranë, grabitet nën kërcënimin<br />e armëve kazinoja në Laprakë
TIRANE- Grabitet nën kërcënimin e armëve një kazino në zonën e Laprakës. Ngjarja ka ndodhur orët e para të mëngjesit të ditës së sotme, kur 3 persona të veshur me të zeza nën kërcënimin e armëve të zjarrit arritën të marrin 200 mije leke te rinj që ndodheshin në arkën e xhiros ditore të kazinosë.

Menjëherë pas këtij akti, autorët janë larguar në drejtim të paditur. Forcat e policisë mbërritën në vendngjarje menjëherë pas marrjes së sinjalit.

Po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve të kësaj ngjarje.


Redaksia Online
(d.a/Shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

E djathta përmbys e Foltores

E djathta përmbys e Foltores