Tiranë/ I vodhën varësen e floririt dhe morën peng në makinë 18-vjeçarin te Unaza e Re, në pranga djali i Ismet Drishtit dhe 1 tjetër

Tiranë/ I vodhën varësen e floririt dhe morën peng në makinë 18-vjeçarin te Unaza e Re, në pranga djali i Ismet Drishtit dhe 1 tjetër

Ismet Drishti dhe djali i tij Agim Drishti

TIRANË- Arnold Arapaj dhe Agim Drishti janë arrestuar nga policia e Tiranës pasi në bashkëpunim edhe me R.A kanë grabitur dhe mbajtur peng një 18-vjeçar te Unaza e Re.

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur një ditë më parë në Tiranë (18 nëntor), në rrugën ‘Loni Ligori’ në Unazë të Re, ku 2 të arrestuarit dhe 33-vjeçari i shpallur në kërkim i kanë vjedhur me dhunë varësen e floririt dhe celularin, një 18-vjeçari.

Pasi e kanë grabitur, ata e kanë marrë atë me forcë në automjetin e tyre, duke i hequr lirinë për disa orë. 

Njëri prej të arrestuarve, Agim Drishti, 30-vjeç është djali i gazetarit Ismet Drishti, i dënuar më parë për drogë dhe dhunë ndaj policëve.

M.Q./SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • populli: 20/11/2023 04:31

  Beje ndonje kenge humoristike tashe pere djalin

  Përgjigju
 • Shkodra: 19/11/2023 16:08

  Nuk ka djal me te keq shum njerzve ju bjen me qaf. Ishalla shpejt i del ndonje qe ja numeron ne ball

  Përgjigju
 • shkodra: 19/11/2023 15:55

  hajde trim hajde, kalo mor njihefe ktej nga shkodra me keto veprime se ta masin kryt me.... e di vet ti, pyte tat po se kuptove,

  Përgjigju
 • Miri: 19/11/2023 14:57

  Ishalla nuk has kabimisht ndokund se ja thejn dhembet. Shef gazep

  Përgjigju
 • Roni: 19/11/2023 13:51

  Ky pler muti bashk me ate bythqir bab qe ka

  Përgjigju
 • Klodi: 19/11/2023 13:37

  Ismet pleh Drisht Berisha qe na ben leksion per demokracine krah Berish kriminelit na e paska djalin pler si vetja.Kalbeni ne burg

  Përgjigju
 • Traktori: 19/11/2023 13:33

  Ketij Drishtit cfare i kapercen pragu.Te madhit nuk ka faj i vogli.

  Përgjigju
  • byi: 19/11/2023 15:28

   Legan baba, ma legen i biri E ka fu ne dhe nje vajze te re ky. Nje gazetare ne Krye Bushat

 • Sondazhi i ditës:

  Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Shërbimi Sekret pranon se kishte refuzuar masa shtesë sigurie për ish-presidentin Trump në vitet para atentatit

Shërbimi Sekret pranon se kishte refuzuar masa shtesë sigurie për ish-presidentin Trump në vitet para atentatit