Tiranë/ Makina me targa kosovare aksidenton këmbësorin pranë QSUT

Tiranë/ Makina me targa kosovare aksidenton këmbësorin pranë QSUT

TIRANË - Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në afërsi të Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, ku një automjet tip 'Mercedes Benz' ka përplasur një këmbësor. Për pasojë e këtij aksidenti i plagosuri është dërguar në spital dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Makina që ka shkaktuar aksidentin është me targa të Kosovës, ndërsa shoferi është shoqëruar në polici për të dhënë dëshminë rreth aksidentit.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Në Tiranë festojnë eleminimin e Serbisë nga Botërori

VIDEO/ Në Tiranë festojnë eleminimin e Serbisë nga Botërori