Tiranë/ Përfshihet nga flakët magazina e një fabrike me pije alkoolike (VIDEO)

Tiranë- Një magazinë me lëndë drusore dhe ambalazhe, të një fabrike me pije alkoolike është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:45, në rrugën dytësore Vorë-Tiranë dhe nuk raportohet të ketë viktima apo të lënduar.

Sipas burimeve nga Report Tv, në ambientin e përfshirë nga flakët ka vetëm dëme materiale ndërsa ende nuk është zbulur çfarë e ka shkaktuar zjarrin.

Në vendngjarje, siç duken edhe nga pamjet filmike ndodhen forcat zjarrfikëse të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

1643410225_zjarr.PNG
Pamje nga vendngjarja

G.MO/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kë mendoni se do të favorizojë votimi i emigrantëve në zgjedhjet e ardhshme?×

Lajmi i fundit

John

Trishtim për tifozët holandezë, ja si e përjetuan humbjen në rrugët e Tiranës