Tiranë/ Qarkullonte me armë pa leje në makinë, arrestohet 41-vjeçari! I gjendet edhe municion luftarak

Tiranë/ Qarkullonte me armë pa leje në makinë, arrestohet 41-vjeçari! I gjendet edhe municion luftarak

TIRANË- Një 41-vjeçar ka rënë në pranga për armëmbajtje pa leje. Bledjan Qose u arrestua në Kamzë të Tiranës, teksa ka qenë duke qarkulluar me armë zjarri pistoletë në makinë.

41-vjeçari u ndalua në kuadër të operacionit policor "Invisible". Ai ka qenë dukë qarkulluar në rrugën ‘OSBE’ në Kamzë dhe është ndaluar nga policia. Arma e zjarrit i është gjetur në krskot, ndërsa kishte me vete edhe municion luftarak.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.      

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

'Spanjës t'i 'lexojmë' lojën', Ivan Balliu: Po u sollën mirë, i ftojmë në plazhet e jugut

'Spanjës t'i 'lexojmë' lojën', Ivan Balliu: Po u sollën mirë, i ftojmë në plazhet e jugut