Tiranë/ Sherr mes dy të miturve te ‘5 Maji’, një i plagosur! Iu gjendet edhe elektroshok

Tiranë/ Sherr mes dy të miturve te ‘5 Maji’, një i plagosur! Iu gjendet edhe elektroshok

TIRANË- Një sherr mes dy të miturve ka ndodhur ditën e sotme në zonën e 5 majit në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:20, ku pas një sherri të momentit, dy të miturit, të moshës 14-vjeç, janë zënë me grushte.

Si pasojë e sherrit, njëri prej tyre është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, ndërsa tjetri është shoqëruar në komisariat.

Gjatë kontrollit të njërit prej të miturve është gjetur një pajisje elektroshok. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?×

Lajmi i fundit

Sulmi terrorist në Ankara/ Turqia hakmerret, kryen sulme ajrore ndaj kurdëve në Irak

Sulmi terrorist në Ankara/ Turqia hakmerret, kryen sulme ajrore ndaj kurdëve në Irak