Tiranë, shkon në farmaci për të blerë ilaçe, humb jetën nga infarkti 86-vjeçari

Foto Ilustruese

TIRANË- Ditën e djeshme në rrugën “Kongresi i Manastirit”, brenda ambienteve të një farmacie ka humbur jetën F.A., vjeç 86, banues në Tiranë. Mësohet se i moshuari kishte shkuar në farmaci për të blerë ilaçe dhe në një moment, kishte humbur ndjenjat.

Sipas burimeve policore bëhet me dije se vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrale, pas një infarkti kardiak. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë.

  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se duhet ta drejtojë Partinë Demokratike pas 13 qershorit?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Basha, mes përrallës dhe historisë?!