POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Tjetër sukses për aktoren mjaft të dashur për shqiptarët, bëhet imazh i markës së njohur (Foto)

Dy aktorët turkë Neslihan Atagul dhe Kadir Dogulu

Aktorja e njohur turke nuk ka të ndalur. Neslihan Atagul tashmë është bërë edhe imazhi i kompanisë “Bvulgari”. Pjesë e kësaj kompanie janë bërë më parë modelet me famë ndërkombëtare Bella Hadid apo Eva Green.

Atagul njihet për shqiptarët si Neriman në seriali “Mes dy dashurish”, ose si Nihan në “Dashuri e pafund”. Ajo është 26 vjeçe dhe është e martuar prej një viti e gjysmë me aktorin Kadir Dogulu.

Neslihan Atagul duke pozuar për Bvulgari 

fl.mi./Shqiptarja.com
Komento