Trafik heroine, Ylli Ndroqi shoqërohet në Policinë e Tiranës

Burime për Report Tv bëjnë me dije se Ylli Ndroqi është shoqëruar në policinë e Tiranës, për t'ju komunikuar vendimi i sekuestro së pasurisë.

Ai është ndaluar nga FNSH dhe RENEA së bashku me eskortën e tij dhe nuk ka bërë rezistencë. Nga pamjet e siguruara nga Report Tv, Ndroqi shfaqet i qeshur në ambientet e Policisë Tiranë ditën e sotme, ku makina e tij është parkuar dhe do të qëndrojë aty e sekuestruar nga policia. 

Largimi Ylli Ndroqit nga Policia e Tiranws është bërë nga makinat e Ora News, televizionit që e kishte në pronësi dhe tashmë është nën sekuestro.


Lajmi kryesor:

I arrestuar për trafik heroine në Turqi e Itali, zbardhet vendimi i GJKKO për sekuestron e 26 pasurive të Ylli Ndroqit! Akuza për pastrim parash


  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Jeta ushtarake në Shqipëri/ Studentja e FA-së në Studio Live: E kam privilegj! Ambient maskilist? Është mit, jemi një familje

Jeta ushtarake në Shqipëri/ Studentja e FA-së në Studio Live: E kam privilegj! Ambient maskilist? Është mit, jemi një familje