Tragjedia në Mal të Zi/ 11viktima mes tyre 2 fëmijë, autori u ekzekutua nga një qytetar

Tragjedia në Mal të Zi/ 11viktima mes tyre 2 fëmijë, autori u ekzekutua nga një qytetar

Prokurorja e çështjes, Andrijana Nastiç, njoftoi për mediat malazeze se janë gjetur nëntë persona të vdekur në vendin ku ka ndodhur sulmi, ndërsa nga Qendra Klinike është njoftuar më pas se kanë ndërruar jetë dhe dy persona të tjerë për shkak të plagëve të marra. Prokurorja tha se në mesin e viktimave janë 2 fëmijë.

Autori  34-vjeçar u vra nga një bashkëqytetar, ndryshe nga siç ishte raportuar më parë se ishte ekzekutuar nga policia.

S.C/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Zgjedhjet vendore, Duka-Metës: Ftesa për një kandidaturë të përbashkët, vetëm për Berishën apo për të gjithë opozitën

Zgjedhjet vendore, Duka-Metës: Ftesa për një kandidaturë të përbashkët, vetëm për Berishën apo për të gjithë opozitën