Transportuan 50 kg kanabis me logon e OSBE-së drejt Serbisë, publikohen pamjet kur trafikantët u kapën nga policia (VIDEO)

Videoja e momentit kur janë kapur 3 persona që po tregtonin rreth 50 kg marijuanë drejt Serbisë me logon e ‘OSBE-së’, është bërë publike.

Sipas Ministrisë së Punëve të Brendshme Serbe, ky ishte një aksion droge ku u shkatërrua një rrjet i kontrabandës që niste nga Shqipëria kalonte nëpër Kosovë dhe përfundonte në Serbi


Lajmi kryesor:

‘Shkatërrohet’ rrjeti i drogës nga policia serbe, në pranga 3 persona transporuan 50 kg marijuanë me logon e OSBE-së! Beogradi: U nis nga Shqipëria, kaloi në Kosovë


D.GJ/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kush ka mbajtur qëndrimin më të saktë rreth situatës në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Ambasadori amerikan në Kosovë: SHBA-ja, e gatshme ta këshillojë Kosovën për statutin e Asociacionit

Ambasadori amerikan në Kosovë: SHBA-ja, e gatshme ta këshillojë Kosovën për statutin e Asociacionit