Ulen temperaturat në Kukës, malet ‘vishen’ me të bardha! Bie borë në disa zona (VIDEO)

KUKËS- Qarku i Kukësit është ‘mbështjellë; nga prezenca dimërore ku në alpet e disa zonave ka rënë dëborë. Bora ka nisur në zonat malore si Novosej, Shishavec, Borje e Trojan ku ka pasur dhe ulje të temperaturave. Prezenca e dëborës është ndjerë edhe në rrugën Kukës-Shishtavec ndërsa nuk raportohet për probleme.

Siç duket edhe nga pamjet e siguruara nga Report Tv, në qarkun e Kukësit ka ‘mbërritur’ dimri.

G.MO/LR/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Bandat survejojnë Policinë, a është ky triumf i krimit ndaj shtetit?×

Lajmi i fundit

'Shqiptarët janë spiuna pa lekë, e na kanë paditur', Ermal Fejzullahu dhe moderatori zbulojnë si përfunduan në burg në Zvicër

'Shqiptarët janë spiuna pa lekë, e na kanë paditur', Ermal Fejzullahu dhe moderatori zbulojnë si përfunduan në burg në Zvicër