Tronditëse në Turqi/ Babai vret vajzën 7-vjeçare me thikë pasi gruaja i kërkoi divorcin! Pak para krimit i shprehu dashurinë të bijës në rrjete sociale

Tronditëse në Turqi/ Babai vret vajzën 7-vjeçare me thikë pasi gruaja i kërkoi divorcin! Pak para krimit i shprehu dashurinë të bijës në rrjete sociale

Vrasësi i së bijës në Turqi, Habib Ozturk

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Turqi. Mësohet se Habib Ozturk ka masakruar me thikë vajzën e tij të mitur.

Sipas raportimeve, Ozturk e ndërmori aktin e rëndë në momentin që gruaja i ka kërkuar divorcin.

Pak minuta para vrasjes së vajzës së mitur, autori kishte publikuar një foto me të bijën në rrjete sociale ku i shprehte dashurinë.

“Të dua shumë vajza ime”- shkruante ai në rrjetet sociale.

Postimi në rrjete sociale i Ozturk, para se të vriste vajzën

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • O ZOT!: 13/12/2021 15:14

    Ҫ'janë këto mostra që vrasin edhe pjellat e tyre pa ju dridhur dora?!!.... E të mendosh që këto kafshë me fytyrë njeriu dhe kriminelë të ngjizur që në bark të bushtrave të tyre, na kanë mbajtur e sundur për jo pak, por mbi 500 vjet?!!!.... Ҫ'farë faji kaq të rëndë paskan bërë ballkanasit dhe grekët e bizanti që na mallkuan kaq keq?!!....

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të marrë fund kaosi në kuvend?×

Lajmi i fundit

I njohur si 'baroni i drogës', del fotoja pas arrestimit në Kosovë të Gëzim Çelës

I njohur si 'baroni i drogës', del fotoja pas arrestimit në Kosovë të Gëzim Çelës