'Të dua babi' - Ivanka Trump mbështet të atin, pasi u shpall fajtor se pagoi aktoren e filmave për të rritur

'Të dua babi' - Ivanka Trump mbështet të atin, pasi u shpall fajtor se pagoi aktoren e filmave për të rritur

Ivanka Trump

Vajza e ish-presidentit të SHBA-së Donald Trump, Ivanka ka reaguar lidhur me shpalljen fajtor të të atit të saj, pasi kishte fshehur një pagesë ndaj një aktoreje të filmave pornografike, e cila tha se kishte patur një marrëdhënie intime me Trump. Ivanka Trump me anë të një Instastory shkruan: ‘I love you dad’, teksa ka postuar një foto të sajin me Donald Trump gjatë fëmijërisë së saj.

Sipas urdhrit të gjykatës së Nju Jorkut, Trump u përpoq të blinte heshtjen e aktores Stormy Daniels, në mënyrë që ajo të mos fliste publikisht për marrëdhënien që kishte pasur më herët me të, para zgjedhjeve të 2016.
 

 

Postimi i Ivanka Trump

G.K/S.G/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Joe Biden tërhiqet nga gara presidenciale në SHBA, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Kroaci/ Hyn në shtëpinë e të moshurave dhe qëllon me armë zjarri, humbin jetën 5 persona! Në pranga autori

Kroaci/ Hyn në shtëpinë e të moshurave dhe qëllon me armë zjarri, humbin jetën 5 persona! Në pranga autori