Të krijosh foto artistike në kushte shtëpie...(FOTO)

Foto e modeles

Kimberli ka frymëzuar ndjekësit e saj  për fotot artistike dhe për mënyrën se si i bën në kushte shtëpie.

Ajo quhet Kimberli Daglas dhe pasi i mahnit me fotot e saj shumë të bukura artistikisht, ajo u tregon edhe se si i realizon.

Fotot u bënë virale në rrjetet sociale.

 

Ora 20:16
Të krijosh foto artistike në kushte shtëpie
1/12
E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Presidenti të zgjidhet drejtpërdrejtë nga populli?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Vdekja e Floyd- Zbulimi i CNN: 'Gjuri në grykë' është përdorur të paktën 428 herë