POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Shkrumbohet një kioskë në qendër të Tiranës, pronarja: Zjarri i qëllimshëm (FOTO+VIDEO)

TIRANË - Përfshihet nga flakët një kioskë pranë Kullës së Sahatit në qendër të Tiranës. Shqiptarja.com ka siguruar pamjet ku duken shtëllunga tymi i zi. Tre automjete të shërbimit zjarrfikës dhe forca të shumta policore kanë mbërritur në vendin e ngjarjes. Nuk raportohet për persona të lënduar, përveç panikut që ka shkaktuar te qytetarët. Ende nuk dihen shkaqet e rënies së zjarrit, por pronarja e biznesit deklaroi për mediat se ngjarja është e qëllimshme.

 

Lexo edhe:

 

l.q./r.k./Shqiptarja.com
Komento