U aludua se tatuazhi i Sarës i dedikohej Ledrit, ja si qëndron e vërteta

U aludua se tatuazhi i Sarës i dedikohej Ledrit, ja si qëndron e vërteta

Sara Hoxha

Para disa ditësh në një intervistë të dhënë, Sara Hoxha deklaroi se është duke fshirë një tatuazh me shkronjën ‘L’.

Edhe pse blogerja tha se e kishte bërë në moshën 17 vjeçare, komentues të shumtë aluduan se ai tatuazh ishte dedikim për këngëtarin Ledri Vulën, ish-partnerin e saj.

Mesa duket këto aludime mund ta kanë bezdisur paksa Sarën, prandaj edhe ajo më në fund sqaroi si qëndronte e vërteta.

Përmes një fotoje në Insta Story, ajo shkruan, “Emri i mamit, Lindita; Emri i babit, Lulëzim. 2 L”.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Meloni për atentatin ndaj Trump: Duhen fjalë të qarta! Justifikimet nuk vlejnë

Meloni për atentatin ndaj Trump: Duhen fjalë të qarta! Justifikimet nuk vlejnë