U arratis nga burgu në Greqi, merr fund 'aventura' e të riut shqiptar, policia e arreston sërish

I riu shqiptar që u arratis nga burgu në Greqi

I riu shqiptar që u arratis nga burgu në Greqi

GREQI- Një i ri shqiptar ka mundur të arratiset sot nga paraburgimi në Greqi, por 'aventura' e tij zgjati shumë pak. Policia helene brenda pak orësh ka mundur të të bjerë në gjurmët e të riut shqiptar dhe ta arrestojë sërish atë.

18-vjeçari, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije, ishte arrestuar për vjedhjen e një motori, ndërsa mësohet se ka precedentë të mëparshëm penal në fushën e vjedhjes.

Arrestimi i tij u bë në Petralona, ndërsa 18-vjeçarit do t'i duhet të përballet me dy akuza, atë të vjedhjes dhe arratisjes. Në paraburgim mësohet se ndodhet edhe e dashura e tij.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Presidenti i ri do të jetë një prej emrave të propozuar nga opozita?×

Lajmi i fundit

John

Ndihma për Ukrainën, Biden: Populli i Shteteve të Bashkuara qëndron së bashku me popullin trim të Ukrainës