POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

U bë nënë para pak javësh, Adelina Tahiri mahnit me fizikun e saj (FOTO)

Këngëtarja Adelina Tahiri

Pak javë më parë këngëtarja Adelina Tahiri mori bekimin më të madh në jetë. Ajo u bë nënë për herë të parë, ku solli në jetë djalin e saj të quajtur Jon.

Por pas lindjes këngëtarja nuk ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale për të qëndruar pranë të birit si nënë me kohë të plotë. Kështu, pak pas lindjes Adelina solli disa imazhe të saj, në të cilat shfaqet tejet atraktive e veshur në një palë tuta, ngjyrë hiri dhe atlete.

Postimi i Adelina Tahirit

Këngëtarja tregon se ia ka dalë të rikthejë fizikun e saj, kjo në një kohë fare të shkurtër.

Postimi i Adelina Tahirit

Komento