U zhduk 4 orë/ Pse iku dhe ku ishte? Vajza tregon ngjarjen në polici

U zhduk 4 orë/ Pse iku dhe ku ishte? Vajza tregon ngjarjen në polici


Vajza 13-vjeçe që u denoncua në polici se u rrëmbye, por fatmirësisht u gjet katër orë më pas në një lokal në një qendër tregtare me disa shokë dhe shoqe, aktualisht ndodhet në komisariatin e policisë duke dhënë deklarimet. Report Tv mëson se motra e vogël ka dhënë alarmin duke thënë se 'hipi në një makinë'.


Lajmi kryesor:

Zhduket për 4 orë 13-vjeçarja në Tiranë/Policia: Nuk u rrëmbye, shkoi me shokët në kafe! Vajza: Ishte inskenim, prindërit s'më linin të dilja (VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se qëndron mbrapa sulmit ndaj Top Channel?×

Lajmi i fundit

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri