U kap duke vënë baste sportive, vihet nën hetim i riu në Berat

U kap duke vënë baste sportive, vihet nën hetim i riu në Berat

Foto ilustruese

Kanë nisur hetimet ndaj një 26-vjeçari me iniciale K.K., në Berat pasi u kap nga blutë e qytetit, në një lokal në fshatin Duhanas, duke vendosur baste sportive, nëpërmjet aparatit celular, i cili u sekuestrua në cilësinë e provës materiale.

Arrestimi i të riut, është bërë në kuadër të operacinit policor të koduar “ Lojtari”, ku një 2 ditë më parë, po në Berat çoi në arrestimin e një 19-vjeçari dhe vënien nën hetim të katër të tjerëve.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Këto janë erëzat më të mirat që ndikojnë pozitivisht në shëndetin e trurit

Këto janë erëzat më të mirat që ndikojnë pozitivisht në shëndetin e trurit