U kap me kanabis gati për ta shitur, arrestohet 23-vjeçari në Tiranë

U kap me kanabis gati për ta shitur, arrestohet 23-vjeçari në Tiranë

TIRANË- Një 23-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi është kapur me lëndë narkotike kanabis sativa. 23-vjeçari shiste kanabis ën zona të ndryshme të Tiranës.

Policia e ka lokalizuar në rrugën "Athina", në Kamzë, ku gjatë kontrollit të ushtruar i është gjetur një sasi kanabisi në xhep të cilën do e shiste.

Ndaj tij, rëndon akuza për veprën penale "Prodhimi dhe shitja e narkotikëve".

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord me përjashtimin e policëve që kanë përdorur Sky apo Encro Chat?×

Lajmi i fundit

Basha në SHBA, takim me kongresmenin Hill: Lufta pakompromis ndaj korrupsionit prioritet i PD

Basha në SHBA, takim me kongresmenin Hill: Lufta pakompromis ndaj korrupsionit prioritet i PD