U konfliktua me klientët e një restoranti dhe rrahu motrën brutalisht, arrestohet 37-vjeçari shqiptar në Itali, bën për spital edhe 2 policë

Foto ilustruese

Pasi u konfliktua me klientët e restorantit ku ndodhej, rrahu të motrën dhe kundërshtoi dhe dhunoi 2 policë, 37-vjeçari shqiptar i cili ishte edhe i dehur u arrestua në Emilia-Romagna të Italisë.

Pas një telefonate alarmante se një burrë po rrihte një grua ne derën e një restoranti, policia mbërriti në vendin e ngjarjes për të ndihmuar viktimën dhe për ë arrestuar autorin.

Por 37-vjeçari shqiptar, nuk u bind duke plagosur kështu 2 policët, të cilët pas gjithë kundërshtive arritën ta arrestonin atë.

Fatmirësisht pas një vizite te mjeku, gjendja shëndetësore e 2 policëve është nën kontrollin e mjekëve.

J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se premtimet e programit të qeverisë Rama 3 do të realizohen?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Pse duhet te mbani kripe me vete në rast rreziku?