U mbyt dje në rezervuarin e fshatit Shishtavec, gjendet trupi i pajetë i 19 vjeçarit

KUKËS- Një 19 vjeçar në Kukës, u mbyt ditën e djeshme në rezervuarin e fshatit Shishtavec.

Polumbarët e Reneas, në bashkëpunim me strukturat e DVP Kukës, kanë gjetur dhe nxjerrë trupin e pajetë të 19 vjeçarit me iniciale S. B., banues në fshatin Borje.

I riu është mbytur gjatë kohës që po lahej në një rezervuar në fshatin Shishtavec.

/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Dortmund-Milan dhe Newcastle Paris SG, grupi 'i ferrit' në Champions vjen sonte me dy superpërballje! Në fushë edhe Barça me Man City-n

Dortmund-Milan dhe Newcastle Paris SG, grupi 'i ferrit' në Champions vjen sonte me dy superpërballje! Në fushë edhe Barça me Man City-n