U përfol për një romancë me ish-konkurrenten e Përputhen, reagon për herë të parë Bes Kallaku

U përfol për një romancë me ish-konkurrenten e Përputhen, reagon për herë të parë Bes Kallaku

Bes Kallaku

Pas ndarjes nga këngëtarja Xhensila Myrtezaj, aktori humorit, Bes Kallaku, prej disa ditësh është përfolur për një romancë të re.

Fansat pretendonin se ai kishte nisur një lidhje të re me ish-konkurrenten e “Përputhen”, Çiljeta Kormuzi pasi dyshja u shfaqën së bashku në Bruksel. Por i pyetur nga Anabel nëse lajmi ishte i vërtetë apo jo, aktori i humorit hodhi poshtë këto aludime.

“Ajo është menaxherja e Mandit të Nishtullës. Kemi rastisur në koncert së bashku me Mandin dhe me të në Bruksel.

As nuk kam pikën e lidhjes me të! Më mbani larg këtyre lajmeve të stisura, ju lutem. Kam të tjera prioritete në jetë. Faleminderit”, tha Besi.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Presidenti Biden tërhiqet nga gara: Çfarë ndodh tani?

Presidenti Biden tërhiqet nga gara: Çfarë ndodh tani?