U përfolën për ndarje! Getoari reagon për herë të parë në lidhje me Marinën (FOTO)

Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca u përfolën për një krizë në marrëdhënien e tyre. Mungesa e Marinës në ekran pas një kohe të gjatë u dyshua të ishte si pasojë e xhelozisë së reperit.

Por mesa duket çifti është maft mirë me njëri-tjetrin. Getoari ka postuar një foto me bashkëshorten e tij ku duken mjaft të lumtur.

“Mahalla mood,”– shkruan reperi krahas fotos duke hedhur poshtë të gjitha hamendësimet.

  • Sondazhi i ditës:

    Gjyqtarë e prokurorë në 'sitë', a jeni dakort me rezultatet e deritanishme të procesit të vettingut?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Një ‘Pesë qershor Plus’ që përfaqëson të gjitha palët