U përfolën se ishin ndarë, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck shfaqen në krahët e njëri-tjetrit (FOTO)

U përfolën se ishin ndarë, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck shfaqen në krahët e njëri-tjetrit (FOTO)

Jennifer dhe Ben

Prej disa ditësh në shtypin rozë u përfol për një ndarje të mundshme midis këngëtares Jennifer Lopez dhe aktorit Ben Affleck.

Mirëpo mbrëmjen e djeshme (17 maj) çifti u fotografuan në Los Anxhelos bashkë me fëmijët e aktorit dhe më tej u panë të përqafuar me njëri-tjetrin.

Dalja e tyre vjen fill pas aludimeve se 54-vjeçarja dhe 51-vjeçari po ndaheshin, madje një i afërm i tyre tha se Ben ishte larguar nga shtëpia, ndërsa Lopez ishte parë duke kërkuar për shtëpi të re në Beverly Hills.

2/3
Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

UNESCO: Shqipëria të shmangë me çdo kusht menaxhimin e fragmentarizuar të Butrintit

UNESCO: Shqipëria të shmangë me çdo kusht menaxhimin e fragmentarizuar të Butrintit