U përfolën se ishin në prag divorci, ja urimi i ngrohtë i Jennifer-it për Ben Affleck

U përfolën se ishin në prag divorci, ja urimi i ngrohtë i Jennifer-it për Ben Affleck

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

Prej kohësh thashethemet për divorcin midis këngëtares Jennifer Lopez dhe aktorit Ben Affleck ka qenë kryefjala e shtypit rozë.

Mirëpo Jennifer mesa duket i ka hedhur poshtë këto aludime, pasi i ka uruar bashkëshortit të saj “Ditën e Babait”.

54-vjeçarja publikoi një foto të partnerit nga filmi i tij aksion Pearl Harbor i vitit 2001.

“Heroi ynë, Gëzuar Ditën e Babait”,shkruan ajo krah fotos shoqëruar me zemër të bardhë.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë