Tiranë/ Vëllezërit vrasin teknikun e kondicionerit në vilën e tyre! Fajin ia hedhin shokut, babai fsheh krimin

TIRANË - Një 26-vjeçar, teknik për montimin dhe riparimin e kondicionerëve, humbi jetën pasi u qëllua me një plumb pistolete në kokë nga djemtë e pronarit të ndërtesës ku ai po punonte. Ngjarja e rëndë ndodhi ditën e djeshme në rrugën "Muhamet Gjollesha" në Tiranë, ndërsa i riu, Indrit Çelaj me origjinë nga Mallakastra, ndërroi jetë sot në Spitalin e Traumës. Ngjarja ishte e vështirë për tu zbardhur. Dy vëllezërit Griseldo dhe Albano Kusi, 31 dhe 28 vjeç, pasi qëlluan punëtorin në bashkëpunim me njëri-tjetrin, duke e lënë fillimisht të plagosur rëndë, kërcënuan një tjetër punëtor që shoqëronte Indrit Çelën për riparimin e kondicionerit me të cilin kishin lidhje shoqërore, duke i kërkuar të pranojë para autoriteteve se është ai personi që plagosi 26-vjeçari. Por Lorenc Veliaj, 27 vjeç u largua nga vendi i ngjarjes, për shkak se rezulton të ishte në kërkim policor për vepra të tjera penale.

Pas punës hetimore të policisë, Lorenc Veliaj u arrestua mbrëmjen e djeshme, shumë orë pas krimit, ku me dëshminë e tij ka zbardhur gjithçka ndodhi. Ai deklaroi se ishin vëllezërit Griseldo dhe Albano Kusi që në bashkëpunim me njëri-tjetrin qëlluan me armë punëtorin, pas një debati se po pikonte ujë kondicioneri. Ai tha se vëllezërit, i kërkuan që të pranonte se ishte ai personi që plagosi me armë Indrit Çelën, që sot ndërroi jetë. Por Veliaj ka rrëfyer gjithçka para hetuesve. Në këto kushte, Veliaj u vu në pranga si person në kërkim për veprat e tjera që rëndonin ndaj tij: “Kundërshtim me dhunë i punonjësit të policisë së rendit publik”, “Prodhimi dhe mbajtja pa leje e armëve luftarake dhe municionit” dhe “Shkatërrimi i pronës”, për të cilat Gjykata e Tiranës i kishte vendosur masën e sigurisë "arrest me burg". Teksa vëllezërit bashkëpunëtorë në vrasje janë vënë në kërkim për krimin e rëndë dhe për armëmbajtje pa leje, Policia e Tiranës ka vënë në pranga 4 persona, mes të cilëve edhe pronarin e vilës që po rikonstruktohej, Bujar Kusin, 54 vjeç.

Tre të arrestuarit e tjerë janë  Edmond Sula, 43 vjeç, i cili akuzohet për veprat penale “Vrasja me dashje” në bashkëpunim, “Prodhimi dhe mbajtja pa leje e armeve luftarake dhe e municionit” dhe “Përkrahja e autorit të krimit", Ferdinand Bakalli 41 vjeç dhe Luan Çaka 36 vjeç të cilët akuzohen për “Moskallëzim krimi” dhe “Veprime që pengojnë zbulimin e së vërtetës”. Ata  dyshohet se kanë qenë prezent ne momentin që ka ndodhur ngjarja dhe nuk kanë njoftuar policinë.

Ngjarja ndodhi të enjten (22 gusht) rreth orës 11:00 në katin e parë të godinës trekatëshe, pas konfliktit të çastit me teknikun e kondicionerëve, i cili po kryente kondicionimin e vilës në zonën e "Myslym Shyrit", pikërisht në këtë ambient që do të bëhej lokal.

Rendit zhvillimet sipas orarit:
Ora 17:40
Dy të 'fortë' ia morën jetën në kulmin e saj, babai i Celajt zbulon detajin që e bën më tragjike këtë histori

Indrit Çelaj u vra nga dy vëllezërit, pasi kondicioneri që ai kishte montuar pikonte! Vdiq në moshën 26-vjeçare, në kulmin e rinisë, teksa ishte duke punuar dhe fituar lekët me "djersë". Babai i Çelajt ka dhënë një detaj që e bën akoma më tronditëse këtë ngjarje. Në shtator 26-vjeçari do të fejohej, por dy të "fortë", vëllezërit Kusi,  ia morën jetën për motivin në absurd.

"Në fillim të shtatorit do bënim bufenë. Kur vajta në spital vetëm kam mbajtur veten . Sikur  të kisha fuqi nuk dija se ca mund të bëja. Ku do kërkoj drejtësi, kush ma zgjidh mua..." ka thënë ndër të tjera babai i Indrit Çelaj.

Ora 16:39
Vranë teknikun e kondicionerit/ Familja Kusi nga 2017 në hetim për 'pastrim parash'! Një pjesë e punimeve të vilës pa leje

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja tronditëse në kryeqytet, kur dy fëmijët e pronarit Bujar Kusi, kanë vrarë punonjësin e kondicionerit, sepse ky i fundit pikonte. Që prej 2017, burime zyrtare bëjnë me dije se familja Kusi është nën hetim nga Prokuroria e Krimeve të Rënda për "Pastrim Parash". Një grup i madh personash nga ky fis vijojnë të jenë në hetim, duke qenë se akuzohet për një "grup të strukturuar kriminal", për disa ngjarje të ndodhur në kryeqytet. 

Ndërkohë, ka mjaftuar kjo ngjarje, për të mësuar se një pjesë e punimeve në këtë ndërtesë, ku do të bëhej një lokal në pronësi të Bujar Kusit, ishin pa leje. Një grup me punonjës të IKMT-së kanë mbërritur në godinë, për të bërë verifikimin e ndërtesës. Lidhur me këtë ngjarje po hetohet një punonjës i Bashkisë sepse duhet të kishte pezulluar punimet, sepse ai i kishte tejkaluar lejen që i kishte dhënë Bashkia. Ndërkohë, ndërtesa ishte e gjitha me leje.

Ora 12:12
Vrasje të kushëririt e dy plagosje/ Zbulohet e kaluara e dy vëllezërve që ekzekutuan të riun për një kondicioner

Dy vëllezrit që kryen krimindje në Tiranë, Griseldo Kusi dhe Albano Kusi (djemtë e Bujar Kusit) nuk janë emra të panjohur për drejtësinë shqiptare. Ty dy vëllezërit janë të përfshirë në ngjarje kriminale, vrasje, plagosje e tentativë vrasje.

Konkretisht Albano Kusi ka vrarë me armë zjarri Shkelqim Nozlli, ngjarje kjo e ndodhur në 16 tetor te vitit 2010 ndërkohë që trupi i viktimës u gjet dy ditë më vonë në Qafë-Krrabë.  Pas hetimeve rezultoi se zanafilla ishte një borxh i papaguar mes viktimës dhe Albano Kusit  edhe pazaret per blerjen e drogës.

Sipas vendimit te Gjykatës, motivi i ngjarjes ishte një borxh prej 650 eurosh që i kishte viktima. Sipas Kusit këto para viktima ia kishte kthyer e më pas ia kishte kërkuar sërish. Viktima Nozlli u kishte premtuar dy punonjësve të policisë shitjen e dy pistoletave nga 1 mijë euro secila. Sipas vendimit të mases së sigurise ditën e ngjarjes Nozlli ka takuar policët. Pasi u ka treguar njerën nga pistoletat ai u ka marrë atyre shumën e 1750 eurove. Më pas u ka thënë se do te takonte kushëririn e tij Kusin për të marrë pistoletën tjetër. Sipas hetimeve Nozlli ka Takuar Kusin dhe me anë të një taksie kanë udhëtuar drejt Qafë-Krrabës ku pas dy ditësh Nozlli u gjend i vdekur. Gjate deklarimeve në polici Kusi ka pranuar se ka qenë ai autor i vrasjes se Nozllit. Kusi pretendon se viktimën e kishte të afërt dhe se ky i kishte borxh shumën prej 650 eurosh.

Ditën e ngjarjes ata janë takuar së bashku dhe kanë shkuar në Krrabë pasi viktima i ka thene Kusit se atje do të gjente shumën e parave për t'ia kthyer. Gjatë rrugës Kusi pretendonte se viktima ia ka dhëne paratë. Me pas kur kanë arritur ne Kerrabë viktima i ka marre Albanos një pistoletë që ky i fundit e mbante pa leje për shkak të hasmërive që kishte fisi i tij dhe nën kercenimin e pistoletes viktima ka kërkuar ti marrë sërish parate e dhëna disa caste me pare. Në përleshje Albano Kusi pretendonte se arma ështe shkrehur pa dashje dhe Nozlli ka rënë përtokë i vdekur. Po ashtu Albano së bashku me disa persona të tjerë grabitën një Kazino në 2010.  Nga kjo grabitje ka mbetur i plagosur me armë zjarri punonjësi e sigurisë në këtë kazino Nexhat Muca 34 vjeç.

Ndërsa vëllai tjetër, Griseldo Kusi në vitin 2011 është arrestuar nga policia pasi ka tentuar të vrasë Maksut Hysën. Ngjarja ndodhi në fshatin Mnik të Tiranës, ku Griseldo Kusi ka tentuar të vrasë Maksut Hysin. Po ashtu në vitin 2012 Griseldo ishte bërë pjesë e një tjetër historie kriminale. Kjo ngjarje ka ndodhur në Janar të 2012 ku Griseldo Kusi ka tentuar të vrasë me armë zjarri Boiken Spahiun, ky i fundit arriti të shpëtojë me një plumb në shpatull. Ngjarja ndodhi rreth orës 01:30 të natës, kur Spahiu po kthehej në shtëpi me makinën e tij tip “Benz” me targë TR 3582 S. Sapo ka kaluar semaforin në rrugën “Muhamet Gjollesha”.

Por pavarësisht këtyre krimeve të vëllezërve Kusi, drejtësia i ka lënë të lirë, duke shkaktuar kështu edhe krimin e radhës. Ndërkohë që ata janë përsëri në lir edhe pse në kërkim nga policia.

Ora 11:28
'Pikon'...Ky është kondicioneri që po rregullonte Indrit Çelaj, për të cilin vëllezërit Kusi i morën jetën (VIDEO)

Report Tv ka siguruar pamjet brenda vilës së Bujar Kusit në të cilën nisi konflikti që më pas i kushtoi jetën Indrit Çelajt. Ndërtesa tre katëshe po përshtatej që të bëhej lokal, ndërsa Çelaj po punonte për të rregulluar kondicionerin. Pikërisht puna e tij mesa duket nuk u ka pëlqyer djemve të Bujar Kusit të cilët pas një debati, kanë plagosur rëndë me plumb në kokë Indrit Çelajn. Report Tv ka mundur të sigurojë edhe pamjet e këtij kondicioneri që sipas pretendimeve të autorëve të vrasjes pikonte ujë. Djemtë e pronarit të ndërtesës janë ankuar dhe kanë nisur debatin pasi janë shprehur se kondicioneri pikon.
 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Bes: 23/08/2019 22:44

  aaahhh qe sna mori gjermani, italiani ... o vendi mallkuar!! qe edhe pune te kesh, te gjitha ti kesh, mund te hash plumbin pa patur faj!

  Përgjigju
  • Vlonjati: 24/08/2019 11:01

   Perse të të mari qe te rrije pastaj të shikoje tv gjith diten e të të ushqeje?

 • Ana: 23/08/2019 21:14

  Kur djali lindi, familja u gezua! Kur djali u rrit, familja u shkaterrua!

  Përgjigju
 • Rrofte KOMUNIZMI!: 23/08/2019 17:46

  Ore popull idiot e dykembesha te mbaruar. Megjithese po vriteni si mizat nga kriminele e injorante, po leni kockat neper rruge e gerxhe per dite, ore e minut, nga aksidentet rrugore, po masakroheni e djalloseni nga korrupsioni galopant e vdisni si qente nga semundje e lloj lloj ushqimesh te kalbura e te skaduara e ndotje te ambientit. E prape asnjeri nuk flet per Komunizmin e Shenjte qe do te mund t'ju shpetonte o rraca bastarde te mjera... Eshte e vetmja mundesi qe ju ka ngelur... E Vetmja!

  Përgjigju
  • Sala: 23/08/2019 19:49

   O Ti vllai Arit,, kinez je apo neandertal?? U harrova qenke komunist,, po pse o AR te gjithe ne SHQIPTARET te gjithe njesoj jemi?! Kjo eshte nje pakice mbetjesh shoqerore qe merr denimin e duhur dhe pse ne shum raste drejtesia nuk vepron. Gjths ti KOMO sa rri e derdellit ktu,,jepi drejtim.

  • shoku: 23/08/2019 18:40

   Ik vizitohu se je shume i ngarkuar, fol per vete lere popullin se eshte shume per ty.

 • Vicidoli: 23/08/2019 17:43

  Rrnoft Birisha na paisi me arm me mbaroje vedin e prônen

  Përgjigju
 • Profetët Lazaratas: 23/08/2019 17:07

  Keshtu eshte kur perparesi iu dha fundërrinllekut per 30 vjet dhe jo meritokracise. URGJENT TË SHKATERROHET FUNDERRINLLEKU PËRFUNDIMISHT DHE TI JEPET PERPARESI MERITOKRACISE. MERITOKRACIA TË TRASHEGOJE VENDIN DHE FUNDERRINLLEKU TË KALBET!

  Përgjigju
 • Raul: 23/08/2019 17:03

  A e mbani mend çfarë dënimi ju dha Ramiz Alia tre vrasësve të rojes së Ndërmarrjes në Shkodër. Të tre me vdekje dhe me pamje nga publiku në rrugën e kolaudimit. Vetem keshtu keta tre vrasës nga një familje, rast i rrallë duhet të marin dënim shembullor dhe vilen ta gëzojnë sorrat që banojnë sot. Familje e poshter e peshtire, që meriton ta urrej gjithë Tirana.

  Përgjigju
 • Priftrinjtë Lazaratas: 23/08/2019 16:15

  Të futet Ligji i Ligjeve i shtetit më demokratik në botë! Ai bën punë, ai është Macja që zhduk minjtë!

  Përgjigju
 • shperthyesi: 23/08/2019 15:19

  Hajde beni shqiponjen me dy krena tani, shqiptare anadollake, te sapoardhur nga mesjeta!

  Përgjigju
 • shoku: 23/08/2019 15:18

  Keta Kuset kane kushedi sa kusure per te lare por gjithe historine e tyre me vrasje e plagosje mprapa kraheve e dallavere tokash jane marre, gjejne fukarenje e njerez pa krahe se me ca te tjere nuk i ka ecur, xhaxhane ja mbushen me plumba ne mes te dites ne kombinat dhe keta cimka u fshen si minjte nuk dilnin as nga shtepia nga Avdylet e Shijakut, babai i tyre Bujar Kusi hajdut tokash e zaptues pronash i denuar me pare, tani keta budallenjte do kalben e nuk dalin me si dikur se do marrin nga 35 vjet secili.

  Përgjigju
 • TONI TIRANE: 23/08/2019 15:04

  PO dihet si e kane bere vilen me droge ne Angli. Keta jane kriminele dhe drogaxhinje nga Mallakastra qe bejne te fortit ne Tirane. Mbas kokes do ta keni

  Përgjigju
  • Toni: 23/08/2019 18:45

   O Toni mavria keta jane katundar tirone, viktima i shkrete ishte nga mallakastra.

  • Ariau: 23/08/2019 18:32

   O nuk jan nga Mk vrasesit.Nga Mk eshte viktima po kshu eshte kur sdi ca lexon.miop.

 • Tomas: 23/08/2019 14:41

  Kafsh, avash avash do shporen shqiptaret, nje ne dite edhe ne me pak nga 30 vjet nuk do jetoj asnjeri

  Përgjigju
 • Posht ekstremismi fetar: 23/08/2019 14:13

  Shqiptaret jan të kiminalizuar i madh e i vogel sepse jena rritë me dhunë filma me vrasje, dembela nuk ju pëlqen puna, këngë plot erotik me arm dhunë e sa esa ka plot. Ne vrasim njeri tjetrit dhe nuk dim me kuptu se armiqt e shqiperise po mundohen me fut sherr fetar mes shqiptarve Sherri fetat mund të ndodhi sepse shqiperia është e zhytur ne korrupsion,vjedhje,degjenerim paditudi Të luftohet korrupsioni Të luftohet korrupsioni se kjo është nana e të kqijave korrupsioni

  Përgjigju
 • Barazi para të ligut: 23/08/2019 14:12

  Nuk ka mundësi të jenë kaq plehra gjyqtarët... dakord hane lekë po jo të nxjerrin për vrasje... rradhës tjetër ska nevojë për narracion por tregoni vendimin e gjykatës se per investigim dihet që smerrni erë... gjithsesi tani e kanë të sigurt 35

  Përgjigju
 • fieri: 23/08/2019 14:04

  Gjynah i shkreti e vran kot mjer ai dhe familja e shkret po kta Kusi jan plera pse nuk vrasin çamet e shijakut dmth avdulet qe ju vran vllain po ven vrasin nje njeri ne pun te vet po skan byth se i shkerdhejn prap çamet kta plera muti

  Përgjigju
 • Tiku: 23/08/2019 13:39

  Fajin e kane gjyqtaret dhe prokuror te korruptuar qe e nxjerin nga burgu 1 vit per vrasje!!!pastaj ca do beje ky i fut nje koqe plumbi dikuj tjetri dhe fik njee familje te dyte.gjyqtare e prokurore rraca me e keqe e kti vendi

  Përgjigju
 • Selenice: 23/08/2019 13:32

  Budallenj, tani do kalben brënda! Injorantë!

  Përgjigju
 • Turi: 23/08/2019 13:25

  Futin ne burg njerez se vjedhim energjine elektrike kurse keta kriminela me gjithe kete skedine penale te mbushur plot me krime jane akoma ne xhiro sa turp

  Përgjigju
 • Arlind: 23/08/2019 13:24

  Perse nuk thoni qe godina eshte pa leje dhe eshte blere se fundmi nga Griseldo me Bakallin me leket e heroines qe shesin. Kuset jane rrace e poshter kriminelesh qe Avdylajt e Shijakut ju erdhen hakut. Jane niperit e Durim Kusit, vrasesit me pagese qe eleminuan Avdylajt ne kombinat si qen. Keta duhen zhdukur si rrace se vetem kriminele pjellin. Shiko cfare bejne ngaqe prokuroria dhe gjykata i le te lire. Vrasin hallexhiun pa ju dridhur dora. Mbase ka fis ky djali dhe jua shperblejne nje me nje ketyre bastardeve. Asnje mos te falin, as Bujarin, as Lulin dhe as femijet e tyre.

  Përgjigju
  • Porti: 23/08/2019 16:21

   Po me avdylajt perse nuk jua mban këtyre kuseve? Se vërdallë i kan pas. Apo kur gjejnë fukara të vrasin këta.zoti ose avdylajt i ardht hakut përsëri.

  • Toni Tirane: 23/08/2019 15:05

   Duhet shuar ke te drejte jane kriminele

 • One: 23/08/2019 13:12

  Po si shume kriminela po dalin ne Shqiperi ?! Revolucion duhet po s’ka kush ta bej. Keta qe duket sikur duan reforma mbeten duke kandiduar kriminela dhe duke vjedhur zgjedhje. Ata te tjeret jane koke e kembe te zhytur dhe vetem duan te shpetojne te ndenjurat e tyre. Kush e ben atehere revolucionin?! Gjeagjeze per xhixhin :)

  Përgjigju
 • Robshi PPPD Becheti 140: 23/08/2019 13:05

  Jemi felliq si gen... si mundet në kulmin e jetës...

  Përgjigju
 • Anonim: 23/08/2019 13:04

  Ndoshta*** ka bere garipin ai tekniku, sic bejne shumica e ketyre tipave. Ne pergjithesi jane njerez te pashkolluar qe e ngrene zerin vend e pa vend, nese eshte ky rasti hallall cunave qe i dhane drejtim ketij tipit...

  Përgjigju
  • Une: 23/08/2019 19:45

   O Anonim e vllai ke pare discovery channel apo netflix "vrases me pagese" e po na tregon pse i bejne vrasjet pas shpine kriminelt? Ik o debil mos na hap barkun me gjithe alabaket. Po kushuririn e vet qe e vrau ja njihte fytyren? Po me ket te shkretin qe ja mbajten trupin brenda shtepise se tyre, njiheshin prej kohesh si ja ben mer nuk ja pane fytyren? Po na tregon dhe terezine botha jote.

  • Anonim: 23/08/2019 17:50

   @Identifikimi Nje person qe eshte i ndjeshem ashtu te vret mbas koke, e para per mos ti mbetur fiksim fytyra e viktimes e dyta per tia hequr sadopak dhimbjen/friken e vdekjes. @Anonimus Per keta qe vrasin edhe sidomos bejne te fortin sigurisht qe duhet ta kene vendin ne burg perjete, por sic e ke vene re ketu ska per te funksionuar ligji ndonjehere. @Parazit nuk jam aspak i forte as trim, thjesht kam pranuar rangun shoqeror te cilin kam @Une ehaaaa ti e ke ne terezi

  • Une: 23/08/2019 15:56

   Kur te te vij djali yt apo goca jote ne arkivol pas pune ateher flasim o anonim. Se eshte bere e modes gjuaj kamarierin, elektricistin, taksixhiun, pastruset e recepsionistete me atme e thika dhe bej trimin rrugeve te Tiranes. Por nuk kane faj jo se gjejne ku bejne, merren me njerezit e thejshte e te punes se me ata qe jane te hurrit e te litarit rrime si m*t.

  • parazit deri ne palc: 23/08/2019 15:34

   ti do jesh nga ata tipa qe kur futesh ne lokal ngre bluzen qe te duket ajo qe ke me vete se te duket vetja i forte?kujdes se nje dite duke u ulur to te ngulet ne B ,,ti ore te Q te 14 je parazit me syze .te drjeten o te Q robt nuk e ka asnje.edhe zerin te kete ngritur.edhe nese e ka ngritur ka pasur arsye se ti o te q te 14 dhe ata e keni kercenuar per mos pages se keshtu i keni beri ato leke qe mallkimin e tyre 14 breza do ta ndjeni.ne rreze te veshit e ke dhe ti me ato mend qe ke.po do varuru ne litar ata qe i lane te lire pastaj keta dhe ti bashke me ta ne mes te buevardit.qeneri e gjalle.kafshe 14 breza

  • Anonimus: 23/08/2019 15:07

   Hallall po te vrisnin ty megjithe rracen tate more qen. Ti cojne ne burg tek Avdylajt dhe Tan Dajti

  • Alb: 23/08/2019 15:01

   Ja pse ky popull do sterilizim mos pjellin me

  • Kakami: 23/08/2019 14:59

   Mbylle halen ti ore Anonim

  • Anonim:: 23/08/2019 14:43

   Si u vriska njeriu keshtu ne lule te moshes vetem pse ngriti zerin ???

  • Identifikimi: 23/08/2019 14:15

   Po ca thu mo o ti i forti qe na tregon hallall cunave . Pse kshu jan trimat e garipat qe te vrasin mbas shpine me plumb ne koke ?! Dhe arsyeja ?!!! Per per kondicioner qe rrjedh . Ti do 1 blumb mbas bythe qe ta shofesh ca eshte o vari k rs

 • Tironsi banim ne Angli: 23/08/2019 12:55

  Po familja Kuseve kaq te rrezikshem jane bere . Kuset jane njohur si familje e qete apo e kam gabim

  Përgjigju
  • Tironsi: 23/08/2019 15:05

   Kuset jane nga familjet me te degjeneruara te tiranes qe vriten me kusherinjte e vete per leke. Durim Kusi, xhaja i ketyne ka qene vrases me pagese. E masakrusn Avdylajt e shijakut mu ne mes te kombinatit se ju kishte vrare cunun e xhajes. Edhe Tan Dajti i qerroi nja dy nga keta pisa. Keta jane flliqsina qe kur lindin.

 • morena: 23/08/2019 12:44

  kush do e japi denimin me vdekje ketogjzqtare pisa

  Përgjigju
 • Vlora: 23/08/2019 12:42

  Ore FREDI ku je atq

  Përgjigju
  • Fredi: 24/08/2019 03:35

   Ikni ore lepër baj ga katnar, kusarë të Adriatikut! Bëmat tuaja nuk baraspeshohen me të gjith krimet e marre se bashku në të gjithë Shqiperine. Yyyyyyyt bëzhdila!

  • Loti: 23/08/2019 22:11

   Ne librari po lexon libra. Te qytetruarit

 • Lepuri: 23/08/2019 12:18

  Eshte rasti që të behet diçka sepse ka dale situata nga duart!

  Përgjigju
 • Shiperi: 23/08/2019 12:12

  Kafsheri, ti meret jeta per nje kondisioner, per 2 peshq, per parkim makine

  Përgjigju
 • Mallakastra: 23/08/2019 12:06

  Vetegjyqesi..!

  Përgjigju
 • Laci: 23/08/2019 11:52

  O rraz muti taleban enveri ja dinte ketij populli taleban!!si vritet tjetri per nje rrjedhje uji?????o ju q at rrazen e mu t

  Përgjigju
  • Leka: 23/08/2019 12:58

   Nuk Ka Lidhje talibanet, eshte Kulture e Lek Dukagjinit

 • Une: 23/08/2019 11:50

  I pari qe duhet te haje burg eshte Baba plehra. Keta jane monstra jo njerez dhe hajde pastaj mbaj miletin te marre hak. Vrasin tjetrin kot fare dhe i fikin deren nje familje. Futi skrepin lokalit o Rama dhe shikoje mire se e ka pa leje shtesen qe ben, as taksa dhe as energjine nuk e paguajne ne mes te Tiranes.

  Përgjigju
 • Llazar: 23/08/2019 11:49

  Futini dhe ktyre ndonje koqe plumbi ne koke te shkojn per lesh. Si ka mundsi, si mutin ka mundsi o shqiptar o ju humbt fara po nuk behet kshu, ai fukarai ka shkuar te punoj te nxjerri kotheren ndersa ju i merni jeten.

  Përgjigju
 • Titi: 23/08/2019 11:41

  Ngushellime familjes. Djali 26 vjec punon per te nxjerre jetesen me djersen e ballit, jo si shume moshatare te tij qe merren me pislleqe, dhe te te marrin jeten eshte e tmerrshme. E con djalin per pune e te vjen i vdekur. Ngushellime familjes, u dhente Zoti force.

  Përgjigju
 • www.youngtribune.com: 23/08/2019 11:37

  Cmendurira Shqiptare. Vete shqiptaret vrasin Shqiptaret per arsye banale megjithese jemi ne 2019

  Përgjigju
 • Timi: 23/08/2019 11:27

  Loboni te kthehet denimi me vdekje. Nuk behet ndryshe shqiptari. Madje denim me vdekje live ne televizor qe ti vijne mend ketij mileti.

  Përgjigju
 • Tofiku: 23/08/2019 11:11

  Urgjent ligji me varje ndryshe nuk disiplinohet ky maskara komb

  Përgjigju
 • Erik: 23/08/2019 10:56

  Ngushellime familjes dhe te afermve. Nje tjeter vrasje absurde nga mendje te çmendura qe si zgjidhje te debatit gjejne plumbin.

  Përgjigju
 • Tutu: 23/08/2019 10:43

  Burg perjete familjarisht ketyre mostrave qe jane bere ca si shume ne kete vend... shembuni shtepine dhe debojini fare...ose familjaret e viktimes te zbatojne kanunin e Lekes... ndryshe do ti gjeje si Pavllo Mihali...!!!

  Përgjigju
 • Berti: 23/08/2019 10:20

  Mos ju lente perendia as fare dhe as nishan ketyre Kuseve. Rrace vrasesish. Ndyresira.

  Përgjigju
  • LULI: 23/08/2019 18:29

   DENIM ME VDEKJE NDYRSIRAT PLERAT

 • Sondazhi i ditës:

  Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Papa Françesku: Jam i gatshëm të takohem me Putin dhe Zelensky-n për të arritur një marrëveshje paqeje

Papa Françesku: Jam i gatshëm të takohem me Putin dhe Zelensky-n për të arritur një marrëveshje paqeje