U plagos sot në Kuçovë, kush është Admir Bejo! Në 2007 bashkë me të vëllanë tentuan që të vrisnin 2 vëllezërit për një vajzë

U plagos sot në Kuçovë, kush është Admir Bejo! Në 2007 bashkë me të vëllanë tentuan që të vrisnin 2 vëllezërit për një vajzë

1660416745_policianatenkontrolle.jpg

Admir Bejo, i cili ka mbetur i plagosur sot, nuk është një emër i panjohur për policinë shqiptare. Në 2007, ai së bashku me vëllanë Ilija Bejon, kanë tentuar që të vrasin 2 vëllezërit Ardian Kundja dhe Saimir Kundja.

Ngjarja ndodhi rreth orës 8:00 te mëngjesit, teksa dy vëllezërit Kundja ishin duke dalë nga hyrja e pallatit në të cilin jetonin. Pas të shtënave, dy autorët që menduan se i lanë të vdekur shënjestrat e tyre, u larguan me shpejtësi nga vendngjarja, me një automjet tip "Ford Fiesta" me targa TR 79 88 N. Vëllezërit e plagosur u dërguan në spitalin e qytetit. Një nga pistat e hetimit mendohet të jenë konfliktet e vjetra për një vajzë nga Kuçova që bashkëjetonte prej me shume se një viti me Ilia Bejon.


Lajmi kryesor:

Qëllohet me armë 45-vjeçari në Kuçovë! I plagosuri u gjet i shtrirë në rrugë nga kalimtarët! Në 2007 bashkë me vëllanë tentoi të vriste 2 vëllezër për një vajzë


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rithemelimi propozon rikthimin e koalicioneve të vjetra, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Tiranë/ Ishte ndërtuar me leje të falsifikuar, sekuestrohet një vilë 2-katëshe në Petrelë

Tiranë/ Ishte ndërtuar me leje të falsifikuar, sekuestrohet një vilë 2-katëshe në Petrelë