U qëllua aksidentalisht nga shoku/ 22-vjeçari 4 orë sorollatje në spitalet e Dibrës, vdes rrugës teksa po sillej në Tiranë

4 orë sorollatje i janë bërë të riut në qytetin e Bulqizës, i cili u qëllua aksidentalisht nga shoku i tij, e për pasojë humbi jetën. Report Tv mëson se 22-vjeçari Elidon Basha është paraqitur në spitalin e Bulqizës rreth orës 23:00 ku ka marrë ndihmën e parë, por duke qenë se në këtë spital nuk ka kirurg është nisur drejt spitalit të Peshkopisë. Gjendja shëndetësore e të riu është përkeqësuar, dhe nga spitali i Peshkopisë është nisur rreth orës 02:00 drejt Tiranës për mjekim më të specializuar, por fatkeqësisht ka ndërruar jetës rrugës.


Lajmi kryesor:

Klodian Kola vret nga pakujdesia shokun në Bulqizë, dolën për gjueti, arrestohet! Prindërit fshehën rrobat me gjak dhe çmontuan armën e gjahut


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    LSI prezanton programin elektoral të njëjtë me atë të vitit 2009 kur erdhi në pushtet. Ju krijon besim realizimi i tij?×

Lajmi i fundit

John

Sonte derbi Inter-Milan/ Në lojë gjysmëfinalja e Kupës, skuadrat me motive të ndryshme por qëllim të njëjtë