U raportua i zhdukur sot nga po policia, gjendet i vdekur 83 vjeçari nga Lushnja

U raportua i zhdukur sot nga po policia, gjendet i vdekur 83 vjeçari nga Lushnja

83 vjeçari që u raportua pak më herët i zhdukur nga policia pas denoncimit të vajzës është gjetur i vdekur ditën e sotme.

Report Tv, pas kontaktit që ka pasur me familjen, ka mësuar 83 vjeçari është gjetur i pajete nga banoret e zonës në një kanal në Kamenicë, fshat i Divjakës.


Lajmi kryesor:

83 vjeçari largohet para 3 ditësh nga banesa dhe nuk kthehet, policia kërkon ndihmën e qytetarëve për gjetjen e tij


E.K/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Ylli Pata: Dalja e PD-së së Shkodrës përballë Foltores, sinjali më i ri i 14 majit

Ylli Pata: Dalja e PD-së së Shkodrës përballë Foltores, sinjali më i ri i 14 majit