U shfaq duke tymosur marihuanë me Snoop Dogg, babai i nervozuar i kërkon llogari Bebe Rexhës për videon e publikuar në rrjet

U shfaq duke tymosur marihuanë me Snoop Dogg, babai i nervozuar i kërkon llogari Bebe Rexhës për videon e publikuar në rrjet

Bebe Rexha dhe Snoop Dogg duke tymosur marihuane

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha ka pak ditë që ka publikuar këngën e saj më të re në bashkëpunim me reperin Snoop Dogg.

Ylli i muzikës pop në botë, shpesh ka folur për familjen e saj tipike Shqiptare, të cilët edhe pse prej vitesh kanë ndërtuar jetën në Amerikë nuk i kanë harruar sjelljet karakteristike shqiptare.

Kjo u vërtetua edhe njëherë pasi babi i këngëtares nuk e ka pritur aspak mirë videon që u publikua nga ajo, duke tymosur disa gjethe marihuane me Snoop Dogg.

Si një baba tipik shqiptar ai e ka telefonuar i nervozuar dhe i ka “bërë namin” këngëtares.

Ajo tha se babai i kishte kërkuar llogari, por këngëtarja i ka trhënë se nëse duhet pirë marihuanë me dikë ai është pikërisht Snoop Dogg.

“Babai im më thirri dhe më tha: ‘Çfarë po bën? Pse po tymos në një video të publikuar në internet? A je e çmendur?’

“Unë thashë: ‘Babi, është Snoop Dogg. Nëse do të tymos me dikë, ai duhet të jetë Snoop Dogg’,-tha Bebe.

Kënga “Satellite” është pjesë e albumit të ri të Bebe Rexhës, titulluar “Bebe”, i cili do të publikohet i plotë më 28 prill.

 

 

M.T/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Arbëri: 25/04/2023 09:31

    Kush i Paggan këto reklama të pista të Edvin shkjaut shqipfolës…?

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Kush do të fitojë zgjedhjet në bashkinë e Kukësit?×

Lajmi i fundit

FOTO/ Një vatër e re zjarri shfaqet në afërsi të fabrikës 'Deutsch Color' në Maminas

FOTO/ Një vatër e re zjarri shfaqet në afërsi të fabrikës 'Deutsch Color' në Maminas