U sulmuan nga rusët, ja si është gjendja shëndetësore e 2 ushtarëve shqiptar

U sulmuan nga rusët, ja si është gjendja shëndetësore e 2 ushtarëve shqiptar

1661030164_fg1.jpg

Dy ushtarët shqiptarë të cilët u sulmuan me spraj kimik nga një rus teksa po e ndalonin që të futej në Uzinën e Armëve në Gramsh, janë në gjendje të mirë shëndetësore. Dy ushtarët shqiptar Albi Bici dhe Ardjan Xhaka pritet që të lënë sot spitalin, bëjnë me dije burime për Report Tv.


Lajmi kryesor:

Sulmi ndaj ushtarëve në Gramsh, në makinën e rusëve u gjetën 2 dronë, aparate fotografikë dhe harta! Zbardhen akuzat që rëndojnë ndaj tyre


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!