U vetëvra me armën e shërbimit, policja 22 vjeçare do të varroset në vendlindje

U vetëvra me armën e shërbimit, policja 22 vjeçare do të varroset në vendlindje

Lajmërimi, vendbanimi dhe 22-vjecaria që u vetevrare me armën e shërbimit në Tiranë

1716630120_aldorjanaloshi.jpg

Aldorjana Loshi, 22-vjecarja që u vetevrare me armën e shërbimit në Tiranë do të përcillet neser në banesën e fundit në vendlindjen e saj. Në njoftim thuhet se funelari do të bëhet në katedralen e Rreshenit, paraditen e së dieles e më pas kortezhi mortor do të udhëtojë drejt fshatit Konaj, aty ku do të prehet efektivja e policise që I dha fund jetës tragjikisht.


Lajmi kryesor:

Policja 22-vjeçare vetëvritet me armën e shërbimit, arrestohet i dashuri! Fshiu sms në telefonin e saj sapo e gjeti të pajetë (EMRI)


S.G/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Mungoi në Komisionin Antikorrupsion, Spiropali: Dora jonë e shtrirë për opozitën! Debatet politike të përditshme, por mbetet puna për forcimin e vendit

Mungoi në Komisionin Antikorrupsion, Spiropali: Dora jonë e shtrirë për opozitën! Debatet politike të përditshme, por mbetet puna për forcimin e vendit