U vetmbyt në Liqenin e Fierzës, identifikohet pas 24 orësh 30- vjeçarja

U vetmbyt në Liqenin e Fierzës, identifikohet pas 24 orësh 30- vjeçarja

Pas 24 orësh është bërë i mundur identifikimi i 30-vjeçares që u vetmbyt në liqenin e Fierzës, ditën e djeshme (18 qershor).

Në vijim të informacionit të dhënë ditën e djeshme, për një shtetase që u konstatua e pajetë në vendin e quajtur “Shtrazë”, në bregun e liqenit të Fierzës, ju informojmë se u bë i mundur identifikimi i shtetases E. A., 30 vjeçe, banuese në Pojan, Korçë.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Kukës.

S.B/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Mali: 19/06/2024 17:45

    Te hetohet rasti se pse eshte gjendurne Kukes kjo qytetare nga Korca, mos ka te beje me raste prostitucioni, mos e kane mbytur me qellim, mos eshte marre per trafikim, ky rast duhet pare me seriozitet

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Media gjermane “Blick”: Vizitoni Shqipërinë, vendin mesdhetar me pasuri historike dhe kulturore

Media gjermane “Blick”: Vizitoni Shqipërinë, vendin mesdhetar me pasuri historike dhe kulturore