U vra me 2 plumba nga polici, i riu kishte probleme psikologjike! Në 2016 ka plagosur një person me kaçavidë

Pamje prane vendit te ngjarjes

Pamje prane vendit te ngjarjes

1607424184_1607415659KLODJANRASHA1.jpg

Klodjan Rasha i riu që është vrarë me 2 plumba nga polici në Tiranë, sipas fqinjëve dhe familjarëve kishte probleme psikologjike.

Në vitin 2016 kur është arrestuar për plagosje të lehtë me dashje, 25 vjeçari ka plagosur një person me kaçavidë, ndërsa burimet raportojnë se ka patur probleme depresioni që më herët.

Edhe familjarët, edhe banorë të zonës flasin për probleme psikologjike.


Lajmi kryesor:

Shkeli orën policore, polici qëllon për vdekje të riun në Tiranë! Arrestohet efektivi! Kamerat pranë vendit të ngjarjes të fikura


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Presidenti i ri duhet të jetë i PS apo i opozitës?×

Lajmi i fundit

John

Ndarja nga jeta e Bujar Nishanit, reagon Presidenti Meta: Kontributi i tij për Shqipërinë dhe demokracinë do të kujtohet përherë me respekt