U vra me silenciator duke shëtitur në Tiranë, del fotoja e 'bosit' të drogës Behar Sofia

1614252196_sofia001.jpg

Ky është 66 vjeçari Behar Sofia, i njohur si ‘bos’ droge i cili është ekzekutuar mëngjesin e sotëm afër Piramidën në Tiranë, ndërsa ka qenë duke shëtitur në këmbë.


Lajmi kryesor:

Ekzekutohet me silenciator pak metra larg shtëpisë te ETC 'bosi i drogës' Behar Sofia! Kishte kaluar COVID, dyshohet se u nxor në pritë! Sekuestro kamerave të sigurisë


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    7 dite para zgjedhjeve, a ju janë ofruar para ose favore në këmbim të votës?×

Lajmi i fundit

John

Balla me banorët në Cërrik: 25 prilli, dita që do ndajë përfundimisht nga politika e vjetër Metës dhe Saliut (VIDEO)