Kamëz/ U vra nga fqinji pas sherrit për kanalizimin e ujërave të zeza, del fotoja e viktimës në Laknas

Kamëz/ U vra nga fqinji pas sherrit për kanalizimin e ujërave të zeza, del fotoja e viktimës në Laknas

1701358133_Screenshot4.jpg

Ky është 55 vjeçari Shefqet Hasa që u vra me pistoletë në Laknas nga fqinji 70 vjeçar Maliq Marku pas një sherri që nisi për kanalizimin e ujërave të zeza.


Lajmi kryesor:

Kamëz/ U kthye para 1 jave nga Anglia, 70 vjeçari vret me katër plumba fqinjin për kanalin e ujërave të zeza! Plagos tjetrin! Report Tv sjell pamje (EMRAT-VIDEO)


B.K/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Besoni se miratimi i rezolutës e bën më efikase luftën ndaj korrupsionit?×

Lajmi i fundit

Lufta në Ukrainë/ Aeroporti Zaporizhzhia u godit nga raketa ruse! Zelensky pritet sot në Belgjikë: Marrëveshje sigurie dhe F-16

Lufta në Ukrainë/ Aeroporti Zaporizhzhia u godit nga raketa ruse! Zelensky pritet sot në Belgjikë: Marrëveshje sigurie dhe F-16