U vra në Laprakë nga polici, 25 vjeçari më parë ishte dënuar për plagosje dhe pengmarrje

Foto ilustruese

Klodjan Rasha 25 vjeçari, i ekzekutuar në orët e para të mëngjesit të sotëm në  rrugën "Dritan Hoxha" në Tiranë, rezulton të jetë një person me precedentë penalë.

I riu më parë është dënuar për plagosje të lehtë me dashje dhe për heqje të paligjshme të lirisë në vitin 2016.

 


Lajmi kryesor:

Shkeli orën policore, polici qëllon për vdekje të riun në Tiranë! Arrestohet efektivi! Kamerat pranë vendit të ngjarjes të fikura


  • Sondazhi i ditës:

    Kush i fiton zgjedhjet e pjesshme vendore të 6 marsit?×

Lajmi i fundit

John

Takimi i ‘sikletshëm’ virtual i Putinit dhe biznesmenëve italianë, mes tensioneve të perëndimit