U vra nga bashkëshorti, del autopsia e gruas shtatzënë që vdiq në Kosovë: Iu gjetën 3 plumba në trup! U qëllua në kokë dhe në kraharor

U vra nga bashkëshorti, del autopsia e gruas shtatzënë që vdiq në Kosovë: Iu gjetën 3 plumba në trup! U qëllua në kokë dhe në kraharor

1669901673_autoWhatsAppImage20221130at22.12.011669843940.jpeg

Është bërë publike autopsia e 35-vjeçares Hamide Magashi, që u vra nga ish-bashkëshorti në ambientet e spitalit në Prishtinë.

Mediat në Kosovë shkruajnë se autopsia zbulon se në trupin e viktimës janë gjetur tre plumba, një në kokë dhe dy në gjoks.

Familjarët e viktimës kanë treguar se 35-vjeçarja që ishte edhe shtatzënë ka qenë e divorcuar nga ish-bashkëshorti.


Lajmi kryesor:

Vrasja e gruas shtatzënë nga ish bashkëshorti në Kosovë, dëshmi tronditëse nga të afërmit e saj! Prishtina përfshihet nga protestat e qytetarëve


G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria mbetet me një Gjykatë Apeli në Tiranë, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Olta dhe Luizi 'thurin' plane, dëshirojnë të largojnë këngëtaren nga Big Brother Vip

Olta dhe Luizi 'thurin' plane, dëshirojnë të largojnë këngëtaren nga Big Brother Vip